3 ради дня від тренерів «зваження та щасливих» | Дієти

3 ради дня від тренерів «зваження та щасливих» | Дієти Дієти: 3 ради дня від тренерів «зваження та щасливих»

Наші невгамовні тренери Аніта Луценко та Ігор Обухівський продовжують ділитися корисними порадами з тими, хто бореться із зайвою вагою або дотримується здорового способу життя за допомогою спорту

Рада № 1

Аніта Луценко: як боротися з крепатура?

Якщо на ранок після тренування ви не можете встати з ліжка через те, що у вас болять м’язи, значить у вас крепатура!

Що робити. По-перше, крепатура – не привід відмовлятися від спортзалу! Навпаки! Вам необхідно, як мінімум півгодини потренуватися на кардіодорожке! Це забезпечить приплив крові до м’язів і крепатура пройде набагато швидше!

Якщо ви не готові терпіти біль, прийміть теплу ванну з морською сіллю, або скористайтеся розігріваючої маззю!

Не шкодуйте себе і ви неодмінно отримаєте результат!

Рада № 2

Аніта Луценко: біг – це найшвидший і безкоштовний спосіб схуднення!

Біг – це найшвидший і безкоштовний спосіб схуднути! Для того, щоб отримати максимальний результат, виконуйте наступні рекомендації! Під час бігу потрібно дихати носом! Легко і розмірено! Як тільки ви починаєте дихати ротом, це означає лише одне – ваш організм перепрацьовувати! Йому не вистачає кисню! Зменшіть темп! Лікті утримуйте зігнутими. Руки досить сильно допомагають нам у бігу! Ні в якому разі не розгойдуйте стегна, і найголовніше – ставте стопу на доріжку повністю.

Бігайте систематично! Саме це запорука успіху!

Рада № 3

Ігор Обухівський: перед кожним тренуванням робіть розминку!

Ні для кого не секрет, що навіть професійні спортсмени в процесі своїх тренувань отримують травми! Не кажучи вже про початківців! Найчастіше причиною цьому є холодні м’язи! Які як нерозігріті гума, рвуться при навантаженні! Як же цього уникнути? Відповідь проста – перед кожним тренуванням обов’язково робіть розминку!

Починаємо зверху вниз.

    Нахиляємо голову вправо-вліво і повертаємо її з боку в бік. Потім робимо кругові рухи плечима – спочатку назад, потім вперед. Збільшуємо амплітуду. Однією рукою і інший. Потім переходимо до розігріву корпусу. Повороти вправо-вліво. І напівкругові руху корпусом справа наліво. І зліва направо. Робіть ці рухи по 10 разів в кожну сторону. І потім переходите до розтяжці ніг. Поставте стопи широко один від одного. Нахиліться вперед, зігніть праву ногу і потягніться до лівої. Те ж саме зробіть в інший бік. Потім нахиліться вперед і затримайтеся в цьому положенні на 10 секунд. Після цього з’єднайте ноги, і зігніть спочатку праву, а потім ліву ногу.

Це прості вправи, але, витративши на них 10 хвилин перед кожним заняттям, ви зробите своє тренування більш безпечною.

Будьте здоровими і красивими!