10 способів схуднути для ледачих: цілуйтеся, посміхайтеся і втрачайте вагу! | Правильне харчування | Здоров’я | Аргументи і Факти

10 способів схуднути для ледачих: цілуйтеся, посміхайтеся і втрачайте вагу! | Правильне харчування | Здоров’я | Аргументи і Факти 10 способів схуднути для ледачих: цілуйтеся, посміхайтеся і втрачайте вагу!

Краса, струнка фігура і приємна зовнішність – все це вимагає зусиль і інвестицій.

Однак, залишатися стрункою не так вже й складно, навіть якщо ви жахливо ледачі, треба всього лише:

1. Регулярно займатися сексом. Коли ви займаєтеся любов’ю. калорії спалюються зі швидкістю 200 калорій на годину, що рівноцінно 15 хвилинній пробіжці. Пульс піднімається з 70 до 150 – як і у людини, що біжить. Взагалі, секс дуже корисний і для організму в цілому – він зміцнює імунну систему, організм позбавляється від шлаків і небезпечних речовин, само сексуальне збудження збільшує приплив крові і кисень, який міститься в ній, допомагає вигнати поганий холестерин.

2. Вимкнути телевізор – саме лежання на дивані перед екраном найчастіше призводить до зайвої ваги. Справа в тому, що в тілі людини, яка любить годинами лише перевертатися з боку на бік і клацати кнопками пульта від телевізора, виникає тиск на клітини, яке сприяє утворенню жирів. Якщо ви все-таки не можете відмовити собі в цьому задоволенні, то хоча б періодично потрібно вставати і ходити. А в ідеалі ще й робити ізометричні вправи для преса по 30 секунд.

Наприклад, ось одне з них: ляжте на спину, руками упріться в підлогу, випрямити і підніміть ноги. Напружуйтеся 5-10 секунд, потім відпочиньте. Наступного захід разом з руками і ногами і верх спини, руки витягніть перед собою. Під час вправи дивіться вперед. До речі, це вправа дозволить значно поліпшити травлення.

3. Прибирати зайвий жир з їжі. Жити, не споживаючи жири зовсім – не можна. Але от позбутися від надлишків жиру – це якраз те, що потрібно. Промокніть звичайної серветкою надлишки жиру з піци, гамбургера, сосиски або шматка м’яса – це знизить вміст жиру в закусці як мінімум на 14%.

4. Ходити в магазин з розумом! Опинившись в супермаркеті, намагайтеся триматися околиць, де знаходяться овочі і фрукти, і не наближайтеся до різними смаколиками. Навіть якщо ви не дуже голодні, вони можуть викликати апетит і привести до нових сантиметрам на талії.

5. Цілуватися! Багато, часто і з задоволенням. Давно доведено, що під час поцілунку працюють 30 лицьових м’язів. Тобто чим більше ви цілуєтеся, тим пізніше у вас з’являться зморшки і інші вади обличчя. Також, поцілунки стимулюють імунну систему, так як при обміні слиною в імунітеті запускаються процеси для виявлення бактеріальних агентів. А ще поцілунки знижують ризик високого кров’яного тиску і холестерину.

Що стосується схуднення. що при одному поцілунку спалюється 12 кілокалорій. Тобто три пристрасних поцілунку в день спалюють кілограм!

6. Робити паузи під час їжі. Вашому шлунку потрібно час, що «усвідомити» кількість з’їденого і дати сигнал мозку про насичення. Коли ми їмо швидко і без зупинки, то пропускаємо цей сигнал і в результаті – переїдаємо.

7. Відкривати вікна на ніч – спати краще всього в прохолодній кімнаті, тому що тоді організм буде виробляти більше бурого жиру замість білих жирових клітин, а тіло починає активно спалювати калорії, щоб зігрітися.

8. Дотримуватися правило маленьких порцій. Порційне харчування з невеликими перервами дієтологи вважають кращим для схуднення без стресу. Контролюючи порції, ви скорочуєте споживання їжі на 300 ккал в день і втрачаєте півкіло за 2 тижні.

[articles: 33653,50564]

9. Пити більше води. Особливо корисно пити воду за 15-20 хвилин до прийому їжі. Випити треба 2 склянки чистої води. При цьому пити під час їжі вже не стоїть, а перший ковток після їжі можна зробити через дві години. Також після їжі можна пити каву і чай, але без перекусів. Цей нехитрий виверт допомагає скинути до 5-8 кг за два тижні.

10. Посміхатися! Гарний настрій дуже сильно впливає на втрату ваги. При депресії в організмі збільшується вироблення «гормону стресу» кортизолу, з чого організм робить висновок – пора запасатися жиром. Також від кортизолу страждають артерії, на яких осідає внутрішній жир, і прес.

речі, за даними американських дослідників, щирий регіт спалює від 10 до 50 ккал за одну хвилину. 10-15 хвилин щоденного реготу «знищать» до 50 калорій. Сміх в якійсь мірі може замінити аеробіку, адже сміючись, людина видихає багато кисню, що стимулює роботу серця і циркуляцію крові в організмі. Крім цього, під час хихикання відбувається масаж внутрішніх органів, що дозволяє їм працювати більш ефективно.

Також:

  • чи допомагає поцілунок і секс схуднути